Krotoszyn – bramy garażowe od sprawdzonych producentów

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego zależy nam na dostarczaniu im niezawodnych rozwiązań. Z tego też względu oferujemy nowoczesne bramy garażowe, które dostępne są do kupienia w naszym sklepie w Krotoszynie. To produkty od producentów cieszących się renomą, zatem możemy zagwarantować ich wysoką jakość. Proponujemy m.in. bramy Hormann cieszące się dużą popularnością. Występują w kilku wariantach, np. segmentowym, zatem bez problemu można je dopasować nawet do niewielkich garaży. Bramy Hormann to produkt wysokiej jakości, dlatego z pewnością Państwa nie zawiedzie. To ważna cecha, jeśli chodzi o bramy garażowe, ponieważ inwestycje tego typu i systemy ułatwiające codzienne funkcjonowanie powinny być mało awaryjne – a te właśnie takie są.

Szeroki wybór drzwi różnego rodzaju – Krotoszyn

Bez dwóch zdań wysokiej jakości drzwi dają poczucie bezpieczeństwa. Ciężko je sforsować, a ponadto zapewniają dobre parametry termoizolacyjności. Właśnie takie drzwi zewnętrzne oferujemy klientom i dostarczamy do Krotoszyna oraz innych miejscowości. Asortyment jest bogaty jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne. Można dopasować je do swoich indywidualnych preferencji nie tylko pod względem stylistycznym. Posiadamy także duży wybór, jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne – bez problemu dopasują je Państwo do każdego stylu zaaranżowania mieszkania lub domu.

Nowoczesne okna PCV – Krotoszyn

Okna to podstawowe wyposażenie każdego domu lub mieszkania. Przy ich wyborze należy kierować się wieloma aspektami, warto wziąć pod uwagę także względy estetyczne. Nasz sklep mieszczący się w Krotoszynie oferuje szeroki wybór, jeśli chodzi o okna PCV. Nie bez powodu to najpopularniejszy wariant stolarki okiennej. Nie wymagają one skomplikowanych serwisów ani pielęgnacji, zatem łatwo utrzymać je w czystości. Okna PCV prezentują się nowocześnie i estetycznie, a dodatkowo szeroka gama kolorystyczna umożliwia dopasowanie ich do koloru budynku.

Krotoszyn – rolety zewnętrzne różnego rodzaju

Budując nowy dom, najczęściej szuka się nowoczesnych rozwiązań, aby poprawić komfort mieszkańców. Bez wątpienia można zaliczyć do nich rolety zewnętrzne. Krotoszyn jest miastem, w którym prowadzimy swój sklep i oferujemy tego typu produkty. Rolety wpływają zarówno na bezpieczeństwo domowników, jak i przyczyniają się do zmniejszenia rachunków. Zimą ograniczają straty ciepła, latem zaś umożliwiają ograniczenie dopływu słońca do pomieszczeń, dzięki czemu te się nie nagrzewają i nie trzeba ich wychładzać. Rolety zewnętrzne są zatem wielozadaniowym produktem, w który warto zainwestować. Oferowane przez nas rolety to artykuły wysokiej jakości, więc będą niezawodne przez wiele lat.

Nasze atuty

Nasi partnerzy

Centrala

ul. Powstańców Wlkp. 5
64-111 Lipno,
tel.: +48 65 534 09 90
fax: +48 65 534 01 92
e-mail: info@impolsc.pl

Przedstawiciel Handlowy

Piotr Pelec
tel. +48 782 333 558
e-mail: piotrpelec@impolsc.pl

Dział serwisu / montaże

Mieczysław Iwanicki
tel. kom. 603 681 586

Leszno

ul. Matejki 9
64-100 Leszno (salon firmowy DRUTEX)
tel./fax: 65 520 31 81
e-mail: impol.leszno@impolsc.pl
e-mail: drutex.leszno@impolsc.pl

Gostyń

ul. Wrocławska 150
63-800 Gostyń
tel./fax: 65 572 20 65
e-mail: impol.gostyn@impolsc.pl

Przemęt

ul. Powstańców Wlkp. 59
64-234 Przemęt
tel./fax: 65 549 72 90
e-mail: impol.przemet@impolsc.pl

Opalenica

ul. Wyzwolenia 11
64-330 Opalenica
tel./fax: 61 447 84 58
e-mail: impol.opalenica@impolsc.pl

Jelenia Góra

ul. Wolności 127
58-500 Jelenia Góra
tel. kom. 509 314 384
e-mail: impol.jeleniagora@impolsc.pl

Wolsztyn

ul. Przemysłowa 10
Tel. kom. 668 873 370
e-mail: impol.wolsztyn@impolsc.pl