Funkcjonalne bramy segmentowe – Jelenia Góra

Niewielkie garaże wymagają funkcjonalnych rozwiązań, do których z pewnością zaliczają się bramy segmentowe. Jelenia Góra jest jednym z miast, na którego terenie oferujemy swoje usługi. Możemy doradzić Państwu w wyborze odpowiedniego systemu, który sprosta postawionym mu oczekiwaniom. Oferujemy produkty sprawdzonych producentów m.in. bramy Hormann. Cieszą się one popularnością, są niezawodne i estetycznie zaprojektowane. Bramy garażowe tego typu rewelacyjnie wpasują się w każdy nowoczesny dom i nie tylko. Zachęcamy do kontaktu.

Drzwi wejściowe i balkonowe – sprzedaż w Jeleniej Górze

Nasza bogata oferta dopasowana jest do wielu potrzeb, oferujemy sprawdzone drzwi wejściowe i balkonowe. Jelenia Góra to jeden z obszarów, na którym świadczymy swoje usługi. Zapewniamy fachowe doradztwo w kwestii stolarki tak, aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z zakupu. Prowadzimy sprzedaż produktów z różnych materiałów, w zależności od potrzeb. Dużą popularnością cieszą się m.in. drzwi drewniane. Ich ponadczasowy wygląd i estetyka pozwala na idealne dopasowanie, bez względu na styl budynku. To doskonały wybór zarówno na drzwi wejściowe, jak i te wewnątrz domu. Zachęcamy do kontaktu.

Popularne okna drewniane i PCV – Jelenia Góra

Zakup stolarki okiennej powinien być inwestycją na lata. Warto zatem wydać odrobinę więcej, aby okna były wytrzymałe, w ten sposób posłużą przez długi czas. Klientom z Jeleniej Góry oferujemy doradztwo w kwestii wyboru odpowiednich wariantów, a mamy ich sporo, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Często wybierane są okna PCV, ponieważ mają szereg zalet. Wystarczy zadbać o regularny serwis – regulację i sprawdzanie uszczelek, a w zamian te okażą się bezawaryjne. Nietrudno jest także utrzymać je w czystości, co poprawi wygląd budynku.

Bramy przemysłowe – kluczowy element przedsiębiorstwa

Szukając sprawdzonych rozwiązań do swojego przedsiębiorstwa, warto odwiedzić nasz sklep. Oferujemy wysokiej jakości bramy przemysłowe, które ułatwiają przepływ ruchu, a jednocześnie zapewniają ochronę przed niepożądanymi intruzami. Swoje usługi dedykujemy między innymi mieszkańcom Jeleniej Góry, choć obsługujemy klientów z całej Polski. Jesteśmy dystrybutorem wielu niezawodnych marek. Dostarczamy np. bramy Hormann, czyli producenta cieszącego się renomą. Chcąc postawić na niezawodność, zachęcamy do kontaktu, spełnimy Państwa oczekiwania.

Okna plastikowe i rolety zewnętrzne – niezawodny zestaw

Okna plastikowe to najczęstszy wybór klientów wykańczających lub remontujących swój dom czy mieszkanie. Są one niezawodne, estetyczne i łatwe w konserwacji, zatem to dobre rozwiązanie dla każdego. Jesteśmy dystrybutorem wyłącznie sprawdzonych firm cieszących się renomą. Godne uwagi są m.in. okna Drutex, które dostarczamy mieszkańcom Jeleniej Góry i nie tylko. W naszej ofercie znajdują się również rolety zewnętrzne, które w komplecie ze stolarką tworzą praktyczny zestaw. Mają wiele zalet – gwarantują większe bezpieczeństwo oraz poczucie prywatności, zapewniają termoizolacyjność i wiele innych.

Drzwi Erkado – produkt wysokiej jakości dla wymagających

Drzwi wejściowe to podstawowy element wyposażenia każdego domu, a jednocześnie jego wizytówka. Warto zatem, aby były one estetyczne i komponowały się ze stylem wykończenia budynku. Mieszkańcom Jeleniej Góry oferujemy szeroki wybór drzwi Erkado i wielu innych, sprawdzonych marek. Są one wysokiej jakości, wykonane z najlepszych materiałów. Podobnie jest, jeśli chodzi o nasz pozostały asortyment, w tym drzwi wewnętrzne i balkonowe. Zachęcamy do kontaktu w celu rozwiania wszystkich Państwa wątpliwości i odwiedzenia nas w Jeleniej Górze, a także do zakupów.

Nasze atuty

Nasi partnerzy

Centrala

ul. Powstańców Wlkp. 5
64-111 Lipno,
tel.: +48 65 534 09 90
fax: +48 65 534 01 92
e-mail: info@impolsc.pl

Przedstawiciel Handlowy

Piotr Pelec
tel. +48 782 333 558
e-mail: piotrpelec@impolsc.pl

Dział serwisu / montaże

Mieczysław Iwanicki
tel. kom. 603 681 586

Leszno

ul. Matejki 9
64-100 Leszno (salon firmowy DRUTEX)
tel./fax: 65 520 31 81
e-mail: impol.leszno@impolsc.pl
e-mail: drutex.leszno@impolsc.pl

Gostyń

ul. Wrocławska 150
63-800 Gostyń
tel./fax: 65 572 20 65
e-mail: impol.gostyn@impolsc.pl

Przemęt

ul. Powstańców Wlkp. 59
64-234 Przemęt
tel./fax: 65 549 72 90
e-mail: impol.przemet@impolsc.pl

Opalenica

ul. Wyzwolenia 11
64-330 Opalenica
tel./fax: 61 447 84 58
e-mail: impol.opalenica@impolsc.pl

Jelenia Góra

ul. Wolności 127
58-500 Jelenia Góra
tel. kom. 509 314 384
e-mail: impol.jeleniagora@impolsc.pl

Wolsztyn

ul. Przemysłowa 10
Tel. kom. 668 873 370
e-mail: impol.wolsztyn@impolsc.pl